https://www.tectum.nl/over-ons/medewerkers/_441____NL
 

Medewerkers

 

 

 


B.A.N. Aalberts (Berry)

Vaktechnisch docent

b.aalberts@tectum.nl


L.G.R. Anasagasti (Leon)

Docent algemene vorming

l.anasagasti@tectum.nl


S.C. van Angelen (Suzan)

Secretaresse

s.vanangelen@tectum.nl


K.J. Batenburg (Karel-Jan)

Directeur

k.j.batenburg@tectum.nl


M. Beunder (Marcel)

Vaktechnisch docent

m.beunder@tectum.nl


B.J.F. de Bruin (Bert)

Opleidingsbegeleider/-adviseur

b.debruin@tectum.nl


M.A. Çoban (Meike)

Secretaresse

m.coban@tectum.nl


P.M. van der Dussen (Peter)

Opleidingsbegeleider/-adviseur

p.vanderdussen@tectum.nl


J. Eenjes (Jolanda)

Financieel administratief medewerkster

j.eenjes@tectum.nl


T. Engelbertink (Tim)

Vaktechnisch docent

t.engelbertink@tectum.nl


G.C.M. van Hengstum (Truus)

Administratief medewerkster

t.vanhengstum@tectum.nl


C. Huizer (Kees)

Hoofddocent

k.huizer@tectum.nl


I.C.G. Kolsteeg (Ilse)

Office manager / management assistente

i.kolsteeg@tectum.nl


M. van der Laan (Marco)

Adviseur onderwijs & bedrijfsleven

m.vanderlaan@tectum.nl


P.M. Netelbeek (Petra)

Administratief medewerkster

p.netelbeek@tectum.nl


J. Noordam (Sjaak)

Vaktechnisch docent

s.noordam@tectum.nl


A.W. Olieman (Alex)

Adviseur HRM

a.olieman@tectum.nl


F.J.T. Peters (Frank)

Vaktechnisch docent

f.peters@tectum.nl


H.D. Roest (Hendrik)

Vaktechnisch docent

h.roest@tectum.nl


J. Verkaik (John)

Vaktechnisch Docent

j.verkaik@tectum.nl


A.H.C. Vermeulen (Arnold)

Docent bijzondere projecten

a.vermeulen@tectum.nl


A.C. de Voest

Manager opleidingen

a.devoest@tectum.nl


P.W. van der Wel (Petra)

Secretaresse

p.vanderwel@tectum.nl


 

sitemap