Menu
https://www.tectum.nl/over-ons/medewerkers
 
201307181033162320130718103316982013071810332610

Medewerkers


L.G.R. Anasagasti (Leon)

Docent algemene vorming

l.anasagasti@tectum.nl


K.J. Batenburg (Karel-Jan)

Directeur

k.j.batenburg@tectum.nl


M. Beunder (Marcel)

Vaktechnisch docent

m.beunder@tectum.nl


M.A. Çoban (Meike)

Secretaresse

m.coban@tectum.nl


P.M. van der Dussen

Docent bijzondere projecten

p.vanderdussen@tectum.nl


J. Eenjes (Jolanda)

Financieel administratief medewerkster

j.eenjes@tectum.nl


T. Engelbertink (Tim)

Opleidingsbegeleider/-adviseur

t.engelbertink@tectum.nl


M.J. van Genderen (Mariska)

Administratief medewerkster

m.vangenderen@tectum.nl


H.W.M. Hentenaar (Harry)

Docent algemene vorming

h.hentenaar@tectum.nl


C. Huizer (Kees)

Hoofddocent

k.huizer@tectum.nl


J. de Koeijer (Jacco)

Opleidingsbegeleider/-adviseur

j.dekoeijer@tectum.nl


I.C.G. Kolsteeg (Ilse)

Office manager / management assistente

i.kolsteeg@tectum.nl


M. van der Laan (Marco)

Adviseur onderwijs & bedrijfsleven

m.vanderlaan@tectum.nl


P.M. Netelbeek (Petra)

Administratief medewerkster

p.netelbeek@tectum.nl


J. Noordam (Sjaak)

Vaktechnisch docent

s.noordam@tectum.nl


A.R. Padding (Bram)

Vaktechnisch docent

b.padding@tectum.nl


F.J.T. Peters (Frank)

Vaktechnisch docent

f.peters@tectum.nl


H.D. Roest (Hendrik)

Vaktechnisch docent

h.roest@tectum.nl


E.B. van Steenhuijsen (Eduard)

Coördinator buitendienst

e.vansteenhuijsen@tectum.nl


J. Verkaik (John)

Vaktechnisch docent

j.verkaik@tectum.nl


A.H.C. Vermeulen (Arnold)

Docent bijzondere projecten

a.vermeulen@tectum.nl


A.C. de Voest (Adri)

Manager opleidingen

a.devoest@tectum.nl


P. Wegereef (Peter)

Financial controller

p.wegereef@tectum.nl


P.W. van der Wel (Petra)

Secretaresse

p.vanderwel@tectum.nl


sitemap